Strēlnieku iela 4a, Rīga, LATVIA

+371 22 034 791

Monthly Archives : December 2016

FICIL Sentimenta Indekss 2015-2016: Ārvalstu investori atkārtoti norāda uz ēnu ekonomikas un korupcijas problēmu

Nesen publicētais, Ārvalstu investoru padomes Latvijā (ĀIPL) un Rīgas Ekonomikas augstskolas (SSE Riga) kopīgi veidotais, pētījums «FICIL Sentimenta Indekss 2015-2016» par investīciju klimata attīstību Latvijā 2016. gadā rāda, ka, neraugoties uz politiķu centieniem sakārtot uzņēmējdarbības vidi un padarīt to labvēlīgāku, pēdējo 12 mēnešu laikā būtiski uzlabojumi nav manāmi un Latvijas pievilcība investoru acīs joprojām neuzlabojas….

Lasīt tālāk

“Pret destruktīvu uzņēmējdarbību un lielu blēdīšanos jācīnās ar «pātagu», nevis jāsola «burkāns» ” – tā Arnis Sauka intervijā laikrakstam “Dienas bizness”

2016.gada 5.decembrī laikrakstā “Dienas bizness” publicēta intervija ar BASE valdes locekli, Rīgas Ekonomikas augstskolas asociēto profesoru, Ilgtspējīga biznesa centra direktoru un ēnu ekonomikas indeksa veidotāju Arni Sauku. Intervijā tiek runāts par aktuālo valsts ekonomikā un par iespējamajiem scenārijiem tās nosargāšanā. Interviju var lasīt “Dienas bizness” arhīvā”: http://www.db.lv/finanses/makroekonomika/pret-destruktivu-uznemejdarbibu-un-lielu-bledisanos-jacinas-ar-patagu-nevis-jasola-burkans-457364?utm_campaign=article_title&utm_source=startpage_hot&utm_medium=articlename